Když rychle mačkam tlačítka gamepadu, přes input to nezaregistruje některá zmáčk

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Posts
  • #5025
    krupepe55
    Participant

    Zdravím, třeba mi budete schopni pomoci zde, mám problém.
    Používám v dosboxu gamepad a protože mi magic dosbox nepozná tlačítka rt a lt, tak mám svůj gamepad moga hero power namapovany v programu tincore keymapper, aby v dosboxu byly poznat právě rt, lt.
    Ale můj problém, když pak mačkam tlačítka, jedno jaká, třeba dpad, a,b,x,y tak se objevuje právě problém. Když mačkam pomalu, tak vše funguje, ale jak to začnu mačkat rychle za sebou, třeba šipku dolů když jedu v nějakém seznamu, tak to zaregistruje tak první tři zmáčknutí a pak se to zastaví nebo prostě takhle nemůžu rychle uložit hru, když zmačknu například select(esc), šipku dolů, start, atd, tak to některé z těch tlačítek nezaregistruje. Nechápu to, přitom to není problém toho mapperu, v jiných aplikacích to funguje, dokonce jsem to zkoušel i v dosbox turbo a tam to taky funguje normálně.
    Nevím jestli je tam nějaká priorita inputu nebo tak něco proč to nejde…
    Snad jsem to dobre vysvětlil, můžu udělat i video.

    #5030
    krupepe55
    Participant

    Vymazal jsem data aplikace a už vše funguje jak má :).

    #5031
    admin
    Keymaster

    Ahoj, neviem co su lt, rt ale opravoval som L2/brake R2/(uz si nepamatam). Bude to v novej verzii, ale este sa trapim s tym ukladanim nastaveni jak pisem na hlavnej stranke

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.