KaM

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #2737
    Hudekl@centrum
    Participant

    Pls,potřeboval bych poradit se zprovozněním Knightsbridge and merchant, jinak hrozné moc děkuji za programem,je to supr věc,už hrají spellcross

    #2738
    admin
    Keymaster

    Ahoj,

    ďakujem:) Spellcross je skvelá hra. Tou druhou hrou máte na mysli :
    http://knightsandmerchants.wikia.com/wiki/Knights_and_Merchants_Wiki
    ?

    #2739
    Hudekl@centrum
    Participant

    Ano,to je ono…jinak fakt děkuji za ten program…je to mazec

    #2740
    admin
    Keymaster

    som rád že sa páči. Ale hlavná pochvala ide Dosbox teamu.

    Knight and Merchants je hra pre win95. Dosbox vie pustiť aj windows. Ale emuluje ich pomaly. Treba na to silnejšie zariadenie. Na mojom Nvidia Shield tablete celkom dosť win hier beží dobre. Naozaj to záleží od zariadenia.

    Skúsim si dnes nahodiť tú hru a dám vedieť. Mám win95 rozbehané, takže potrebujem nahodiť len hru. Ale až poobede keď sa vrátim z práce.

    Ak chcete, zatiaľ môžete pozrieť na web madbrahmin venovaný Falloutu. Sekcia pre Fallout 2 má článok ktorý môže pomôcť.

    #2741
    admin
    Keymaster

    Hmm, nedari sa mi rozchodit Knights and Merchants pod Win95. Windows kricia, ze chyba kniznica WS32_32.DLL. Neviem najst spravnu verziu pre win95.

    Ale mam GoG verziu. GoG castokrat modifikuje ich hry pre novsie operacne systemy. Mozno treba najst starsiu verziu.

    Oki tak sa mi podarilo rozchodit. Bohuzial to ide aj so vsetkymi vecami zapnutymi pre max rychlost dost pomaly;(

    Screenshot_02

    Ma to pouzity layout z diablo1

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.