DPAD a widgets

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #6992
    kubino
    Participant

    Ahojte

    pokusam sa nastavit magic dosbox s fyzickym kontrolerom. Vytvoril som combo widget a pokial ho priradim k hocijakemu tlacitku okrem DPAD tak funguje perfektne. Ked ten isty widget priradim napr k DPAD UP tak sa nic nedeje. Ma to takto fungovat, alebo som iba nieco prehliadol?

    Vdaka,
    Majo

    #6994
    admin
    Keymaster

    Ahoj,

    hm nieco sa mi mari, ale je to uz davno, pozriem to a dam vediet

    EDIT : pozeram ale dpad vie ovladat iba 2axis a looper, neda sa mu priradit widget…ale viem mu to tam dorobit do dalsej verzie, mala by ist von o tyzden cca

    #6995
    kubino
    Participant

    No da sa to priradit cez menu “Tlacitka gamepadu” tak som to skusil ja s tym ze v Menu “DPAD” som dal vsetko ako nedefinovane.

    By bolo super ak by to v novej verzii fungovalo. Inac perfektna appka!

    PS: snazim sa spravit layout pre Dune 1 a tam treba na tie sipky kliknut, a to riesim tym combo widgetom. Mozno sa to da aj nejako inac spravit, lepsie ale s appkou sa este len ucim 🙂

    #6996
    admin
    Keymaster

    Vdaka 🙂

    >No da sa to priradit cez menu “Tlacitka gamepadu” tak som to skusil ja s tym ze v Menu “DPAD” som dal vsetko ako nedefinovane.

    Aha, takze v “Tlacitka gamepadu” sli sipky dpadu priradit? To potom znamena ze dpad na tvojom gamepade neni axis ale naozaj normalne 4 smerove sipky, tym padom by to malo ist. Zalezi na vyrobcovy gamepadu ako to urobi. No a teda, priradit ide, ale widget nezafunguje, spravne? Rad by som videl ten profil, je mozne ho nejako nazdielat?

    Nj, je tam kopa nastaveni, treba sa tym nejako prekopat 🙂

    #6997
    kubino
    Participant

    Priradit ide ale neurobi ziadnu akciu. Ono je to take all in one zariadenie, tablet + gamepad (GPD XD 1.generacie). Profil som nahral sem dune.mgc

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.