Bug: mouse speed pro analog controlleru jde pouze ubrat

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • #5284
    krupepe55
    Participant

    video v dalším příspěvku

    #5285
    krupepe55
    Participant
    #5292
    admin
    Keymaster

    Omg, vydam ja dakedy verziu bez bugov? Ok dnes dam von opravu. Vdaka za report

    #5293
    krupepe55
    Participant

    Nevadí,už jsem aktualizoval, takovou rychlost jsem ani nečekal. Je to jen drobnost, na kterou jsem náhodou narazil :). Jinak je to super, i ten deadzone pro myš na analogu jak tam je nově, je super, pomohlo mi to, jak jsme jednou řešili, a gas, brake taky funguje konečně i na moga hero power, takže děkuju spíš já. Konečně nemusím používat program na přemapování. Jediný co doufám, že nepřijdem o podporu savestate v budoucnu, protože to je taky něco :). Už tolikrát jsem umřel u Prince třeba, ale takhle to není tolik frustrujici ?.

    #5294
    admin
    Keymaster

    🙂 Nie, save states funkcionalita ostanu v svn jadre ktore sa casom stane defaultnym jadrom. Aj aktualizacia dosboxu neznamena automaticky ze budu ulozeny savy pokazene. Musia sa menit struktury v ktorych su zapisane dolezite udaje ako info o stave cpu, ramky a podobne. To sa moc casto nemeni. Ale viem o veciach ktore si pytaju vylepsenie a pokazia tie savy. Tak ak to fixnem ja alebo dosbox team tak to bude visiet dlho dopredu v News 🙂

Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • You must be logged in to reply to this topic.